Konkurs “Herby Miast Polskich”

11-12-18 Administrator 0 comment

KONKURS „HERBY MIAST POLSKICH”

100-LECIE odzyskania niepodległości było okazją do zgłębienia informacji o naszej ojczyźnie. Konkurs „Herby miast polskich” miał na celu zapoznanie się z historią, legendą powstania miast w Polsce. Uczestnicy mieli wykonać pracę plastyczną dowolną techniką, która prezentowała herb wybranego miasta oraz napisać legendę związaną z jego powstaniem,

Do organizatora wpłynęły 33 prace z klas I-IV.

Drobnymi upominkami nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu.

Uczniowie klasy trzeciej zdobywali wiedzę na temat Biskupina. Efektem ich działań jest makieta tej osady.

                                                                                 Anita Grzybowska

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg