Konkurs “Herby Miast Polskich”

11-12-18 Administrator 0 comment

KONKURS „HERBY MIAST POLSKICH”

100-LECIE odzyskania niepodległości było okazją do zgłębienia informacji o naszej ojczyźnie. Konkurs „Herby miast polskich” miał na celu zapoznanie się z historią, legendą powstania miast w Polsce. Uczestnicy mieli wykonać pracę plastyczną dowolną techniką, która prezentowała herb wybranego miasta oraz napisać legendę związaną z jego powstaniem,

Do organizatora wpłynęły 33 prace z klas I-IV.

Drobnymi upominkami nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu.

Uczniowie klasy trzeciej zdobywali wiedzę na temat Biskupina. Efektem ich działań jest makieta tej osady.

                                                                                 Anita Grzybowska

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg


Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast