Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA NA SPORTOWO”

11-12-18 Administrator 0 comment

WYRÓŻNIENIE

W XI WOJEWÓDZKIM  KONKURSIE  PLASTYCZNYM

„POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA NA SPORTOWO”

Dzieci 5-6 letnie naszego Przedszkola – grupa 0A, 0B, 0 C – pod kierunkiem swoich wychowawców- Pani Moniki Ośwałdowskiej – Kani, Pani Moniki Steckowskiej oraz Pani Haliny Murlik wzięły udział  w wojewódzkim konkursie plastycznym:

„POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA NA SPORTOWO”,

organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Toruniu. Jury naszego przedszkola w składzie w/w nauczycieli wybrało 10 prac, które zostały wysłane na konkurs.

Z informacji otrzymanych od organizatora wiemy, że na konkurs wpłynęło 1912 prac plastycznych wykonanych różnymi technikami z 203 placówek oświatowych naszego regionu. Wśród najlepszych znalazła się praca Joanny Kowalskiej z grupy 0 B- wychowawca – Pani Halina Murlik.

12 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Toruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Patronat honorowy nad konkursem sprawowali:

Wojewoda Kujawsko – Pomorski, Prezydent Miasta Torunia oraz Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty.

Asi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!! 

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg