Powiatowy konkurs ‘Świąteczna choinka”

21-12-18 Administrator 0 comment

Zespół Szkół w Zbicznie

 

„Tyle człowiek wart ile

 drugiemu może pomóc”

 

Organizatorzy powiatowego konkursu „ Świąteczna choinka” z przyjemnością informują, że akcja charytatywna zorganizowana po rozstrzygnięciu konkursu zaowocowała zebraniem kwoty 920 złotych. Kwotę tę wpłacono 20 grudnia 2018 jako darowiznę na konto – Brodnickiego Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”.

Misją i głównym celem działań stowarzyszenia jest stworzenie systemu pomocy

 i terapii dla dzieci z autyzmem i innymi dysfunkcjami, od wczesnego dzieciństwa po wiek dojrzały.

Pieniążki podarowane przez szkołę wykorzystane zostaną przede wszystkim na rehabilitację podopiecznych stowarzyszenia.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Zbicznie, organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom powiatowego konkursu „Świąteczna choinka” , wszystkim darczyńcom, dzieciom, rodzicom , nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji.

Wspólnie podarowaliśmy kawałek szczęścia innym.

 Z życzeniami Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Dyrekcja i organizatorzy

Anita Grzybowska

Marek Wójcik

Wojciech Żurański