Akcja charytatywna „Rzuć groszaka dla zwierzaka”

02-01-19 Administrator 0 comment

Akcja charytatywna
„Rzuć groszaka dla zwierzaka”
 

Chłodne dni przypominają o konieczności zadbania o nasze zwierzęta, szczególnie te pozostawione na zewnątrz. Dbamy o ocieplenie budy i słomkę na zimę. Sprawdzamy czy karmiki dla ptaków są zaopatrzone w ziarna i kawałki słoninki.

Każdego roku pamiętamy również o zwierzętach w schronisku „Reksio” w Brodnicy. Przeprowadzamy akcję charytatywną – zbieramy pieniądze na karmę (lub karmę) dla podopiecznych tego schroniska.

Każda klasa zbierała pieniądze do puszek i karmę do 05.12.2018r. Zebraliśmy pokaźną sumę, za którą zakupiono karmę. W tym roku przedstawiciele naszej szkoły z rodzicami pojechali do schroniska, zwiedzili je i przekazali na ręce kierownika pana Sarnowskiego, uzbierane dary. 

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg