Jasełka naszych uczniów w DPS w Wichulcu

08-01-19 Administrator 0 comment

Jasełka w wykonaniu naszych uczniów
w Domu Pomocy Społecznej w Wichulcu

Dnia 09 stycznia 2019 r. uczniowie szkolnego Koła Caritas i chóru szkolnego odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Wichulcu. W czasie spotkania dzieci i młodzież zaprezentowały przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „ Jeden do zera dla nieba” oraz wspólnie z pensjonariuszami śpiewały kolędy. Spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze i zapoczątkowało współpracę wolontariacką  SKC Zespołu Szkół w Zbicznie z DPS w Wichulcu. Pani Dyrektor  Iwona Rychlewska podziękowała dzieciom i opiekunom, p. Katarzynie Słomińskiej i Agnieszce Pielackiej za przygotowanie dzieci a Pani Dyrektor Urszuli Pomianowskiej za wznowienie współpracy wolontariatu z DPS w Wichulcu.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg b5.jpg b6.jpg