Bal Karnawałowy 2019

28-01-19 Administrator 0 comment

Bal Karnawałowy 2019

Bal Karnawałowy w naszej szkole odbywał się w dniach 29/30/31 stycznia 2019 roku.

Dnia 29.01.2019 r. bawili się uczniowie klas 4–6. Odbyły się dwa konkursy, które prowadziła Julia z 6b. Pierwszy był to taniec z balonem, który wygrali uczniowie klasy 5b, a przedstawicielami byli: Igor oraz Julia. Natomiast drugi konkurs wygrała Wiktoria z klasy 5b oraz Ryszard z klasy 4b. Kolejny konkurs był na najładniejszy strój gdzie w jury byli: Krystian, Nicol oraz Agata z 6b. Po długiej dyskusji wyłonili zwycięzców:

I miejsce – Bartosz 5a

II miejsce – Jakub 5b

III miejsce – Wiktoria 4b.

Serdecznie pragniemy podziękować jednemu z rodziców, który zadbał o muzykę.

Dnia 30.01.2019 r. bawiły się przedszkolaki oraz uczniowie klasy 1-3. Przedszkole miało bal w czasie zajęć lekcyjnych, natomiast uczniowie klas 1-3 po południu. Atrakcjami były postacie z bajek, które miały przygotowane dla dzieci różne zadania i konkursy. Między innymi były takie postacie jak: Królewna Śnieżka, Król Julian, Jaś i Małgosia, Elsa z „Kraina Lodu”. Dzieci miały przyjemność zlizywać miód z talerzyków. Powyższe atrakcje przygotowała Pani Anita –  wychowawczyni klasy 3a.

Natomiast dnia 31.01.2019 r. bawili się najstarsi uczniowie naszej szkoły, czyli uczniowie klas 7 i 8 oraz III gimnazjum. Ale wiek nie ma znaczenia w zabawie, uczniowie mieli bardzo rozmaite stroje. Odbył się konkurs na kwaśną minkę, który polegał na tym, żeby zjeść cytrynę i się nie skwasić. Zwycięzcami powyższego konkursu zostali:

I miejsce – Dominik III gimnazjum

II miejsce – Oliwia  8a

III miejsce – Natalia 7a.

Kolejny konkurs to taniec w rytm muzyki, zwycięzcami zostali wszyscy uczniowie. Taniec z balonem wygrała klasa 7a, a przedstawicielami tej klasy byli Mateusz oraz Wojciech. W konkursie „Jaka to melodia” wygrali: Dawid, Joanna oraz Kinga z III  gimnazjum, natomiast na najlepszy strój wygrały klasy 7.

Pragniemy podziękować wychowawcom oraz nauczycielom za miłą zabawę oraz za opiekę.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg b5.jpg b6.jpg
b7.jpg b8.jpg b9.jpg
c1.jpg c2.jpg c3.jpg
c4.jpg c5.jpg c6.jpg
c7.jpg c8.jpg