Wycieczka do Torunia

28-01-19 Administrator 0 comment

Wycieczka do Torunia

29 stycznia 2019 roku, uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Torunia. Wyjazd był zorganizowany pod hasłem „Trzymaj formę i aktywnie spędzaj wolny czas”. W ramach tej myśli  młodzież bawiła się na lodowisku „Mentor”. Tego typu wyjazd stał się tradycją i od kilku lat jest organizowany w naszej szkole w okresie zimowym. Wielu uczestników było już kolejny raz na tym lodowisku, a wielu po raz pierwszy ślizgało się na łyżwach. Koleżanki i koledzy chętnie pomagali nowicjuszom, niektórzy korzystali z pomocy „pingwinków”, i po chwili wszyscy wesoło śmigali na tafli w takt przyjemnej muzyki.

Następnie odwiedziliśmy kino. Tu po posiłku odpoczywaliśmy na polskiej komedii. Opiekunkami były panie: Urszula Pomianowska, Longina Jasieniecka, Bernadetta Kleinowska oraz organizatorka pani Jolanta Wojtkiewicz.

W dobrych humorach wróciliśmy do domów, czekając na kolejny tak udany wyjazd.

 

Organizatorka

Jolanta Wojtkiewicz

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg