Wycieczka do firmy SITS

30-01-19 Administrator 0 comment

 Wycieczka do firmy SITS
– oferta wyboru przyszłego zawodu.

Dnia 31 stycznia 2019r. uczniowie klasy trzeciej gimnazjum oraz klas ósmych, odwiedzili firmę SITS w Brodnicy. Celem spotkania było przekazanie informacji na temat firmy oraz możliwości odbycia w niej przyszłej praktyki i pracy.

Sits Sp.zo.o firma polska z kapitałem szwedzkim, mająca od początku swojego istnienia siedzibę w Brodnicy. Właścicielem firmy w Polsce jest pan Eric Nasstrom.

Już od 1993 roku zakład nabierał doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych. Z każdym kolejnym dniem dokładano wszelkich starań by nieustannie udoskonalać kolekcję, tak aby spełniała wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. W ciągu roku wytwarza prawie 1 000 000 sof i foteli. Każdy mebel to prawdziwe dzieło sztuki, którego kunszt i jakość wykończenia wynika z wieloletniego doświadczenia polskich wytwórców. Rodzima tradycja meblarska w połączeniu ze szwedzkim stylem i wzornictwem, składają się na sukces mebli SITS na rynkach międzynarodowych.

Młodzież na spotkaniu wysłuchała historii założenia firmy. Następnie uczestnicy wycieczki przeszli do hal produkcyjnych, gdzie zapoznali się z możliwościami pracy na różnych stanowiskach linii produkcyjnej. Na zakończenie rozwiązywali Quiz na temat firmy.

Każdy Uczestnik otrzymał niespodziankę – poduszkę i długopis. Opiekunkami wyjazdu były panie Jolanta Wojtkiewicz, Barbara Michalak, Monika Lewińska i Wioletta Kędziorska.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg