Turniej Żaka w Zbicznie

15-02-19 Administrator 0 comment

TURNIEJ W ZBICZNIE

W sobotę 9 lutego odbył się w Hali w Zbicznie Turniej o Puchar Wójta Gminy Zbiczno Magdaleny Golubskiej dla rocznika 2010 i młodsi. Wśród zaproszonych ekip były drużyny z Rypina, Grudziądza, Lubawy, Działdowa, Torunia oraz Brodnicy. Gminę Zbiczno reprezentował na turnieju klub ŻAK Zbiczno, który wystawił dwie drużyny. W każdej z nich wystąpiły dzieci z Zespołu Szkół w Zbicznie, w większości z klas drugich i pierwszych, a także kilkoro dzieci z przedszkola. W trakcie kilku godzin trwania turnieju odbyło się wiele ciekawych, emocjonujących meczów. Ostatecznie Turniej wygrał zespół z Rypina, zaś drużyny ŻAK Zbiczno zajęły V i IX miejsce w gronie 10 ekip. Organizacją imprezy zajęli się przede wszystkim rodzice Żaków, którym należą się ogromne podziękowania. Współorganizatorem i fundatorem nagród dla trzech pierwszych ekip była Pani Magdalena Golubska Wójt Gminy Zbiczno.

 

1.jpg 10.jpg 11.jpg
2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg