Dzień Otwarty w Przedszkolu – uroczystość

11-03-19 Administrator 0 comment

12.03.2019r. (wtorek) w godz. 9.00-11.00 w sali  gimnastycznej   naszej szkoły odbyło się uroczyste spotkanie:

„DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU”

Motto tegorocznej uroczystości „Razem bawić się weselej” potwierdziło, że wspólna zabawa daje dużo więcej radości zarówno dzieciom jak i dorosłym, bowiem na uroczystość poza rodzicami dzieci przybyli dziadkowie i inni bliscy dzieciom.

Celem spotkania było promowanie placówki w środowisku lokalnym, obniżenie lęku rodziców związanego z oddaniem dziecka do Przedszkola, jak również zintegrowanie dzieci, ich rodziców oraz personelu Przedszkola. Gospodarzami uroczystości były jak zwykle Przedszkolaki naszego  Przedszkola. To one, pod bacznym okiem swoich wychowawców-Pani Moniki Ośwałdowskiej-Kani, Pani Haliny Murlik, Pani Moniki Steckowskiej, Pani Wioletty Budzich i Pani Moniki Chszczewskiej zaprezentowały część artystyczną.

I tak:

– Grupa 0A- „Taniec kapeluszy”,

– Grupa 0A i 0B- piosenka pt. „Przedszkolaki- to my”,

– Grupa 0B- taniec „Polka” oraz wierszyki,

– Grupa 0C- piosenka pt. „Zuzia – lalka nieduża”, „Taniec lalek”

  oraz taniec do muzyki ED  SHEEEAN- „Perfekt”,

– Grupa 0D- piosenka „Lisek Łakomczuszek”, taniec do piosenki

  „Papaya” U.Dudziak,

– Grupa 0E- piosenka pt. „My jesteśmy krasnoludki”.

Aby zintegrować wszystkich przybyłych na uroczystość, były wspólne śpiewy, pląsy przy muzyce i obrysowywanie dłoni dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Na zakończenie zabawy, dla wszystkich dzieci posypały się słodkie cukiereczki z kolorowych „piniat”.

 Zabawa była udana!!!  Zapraszamy do naszego Przedszkola!!!!

                                         Opracowała: Halina Murlik

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg b5.jpg b6.jpg
b7.jpg b8.jpg b9.jpg
c1.jpg c2.jpg