Nowa pracownia komputerowa

13-03-19 Administrator 0 comment

W czasie ferii zimowych (14-28.01.2019r.) w naszej szkole zaszła bardzo duża zmiana. Została wyremontowana i zmodernizowana pracowania komputerowa, którą  oddano do użytku 28 stycznia 2019r. Pomalowano wszystkie ściany, dzięki czemu sala wygląda  świeżo. Zakupiono nowe drewniane biurka, monitory LED firmy PHILIPS, które mają ekran 21,5 calowy, komputery HP z systemem WINDOWS 10, procesorem Intel®Core i3 8100, kartą graficzną Intel® UHD Graphics 630, pamięcią RAM 8GB i dyskiem SSD o pojemności 256GB. Sprzęt posiada zestaw z pakietami MICROSOFT OFFICE STD 2019, który umożliwia uczniom pracę z programami takimi jak: Power Point, Excel, Word. Dodatkowo są nowe myszki i klawiatury, również firmy HP. Nowe komputery dają nam możliwość wydajniejszej i szybszej obsługi. Praca podczas zajęć informatyki jest teraz dużo przyjemniejsza. Jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi pracując w nowoczesnej pracowni.

 Informacja przygotowana przez

Piotra Cybulskiego i Oliwię Bartkowską kl. III gimnazjum

1.jpg 2.jpg 3.jpg