Wycieczka do Poznania

12-05-19 Administrator 0 comment

Wycieczka do Poznania

13 maja 2019r. odbyła sie wycieczka autokarowa do Poznania. W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas: 6a, 6b i 7a. Uczniowie w Poznaniu obejrzeli piękną Makietę Dawnego Poznania i wysłuchali  widowisko światła i dźwięków, które to opowiadało o burzliwej historii Poznania od czasów Mieszka I, aż do czasów rozbiorów Polski. Kolejnym etapem wizyty było zwiedzanie starego miasta i zabytków się tam znajdujących. Po obejrzeniu zabytków  uczestnicy wycieczki udali się na ulicę Bułgarską, gdzie obejrzeli nowoczesny obiekt piłkarski pierwszoligowego klubu “Lecha Poznań”, zwiedzili szatnie zawodników, weszli na trybuny stadionu i zrobili pamiątkowe zdjęcia. Ostatnim etapem wizyty w Poznaniu był seans filmowy. Uczniowie obejrzeli film animowany pt.: “Praziomek”. Zmęczeni lecz w dobrych humorach, wszyscy bezpiecznie wrócili do domu. Organizatorami wycieczki byli wychowawcy klas szóstych: p. Anita Małkowska i p. Rafał Laskowski.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg