Wycieczka klas piątych do Torunia

13-05-19 Administrator 0 comment

Wycieczka klas piątych do Torunia

Dnia 14 maja 2019 roku uczniowie klas piątych udali się na wycieczkę do Torunia. Pierwszym etapem wycieczki był pobyt w Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”. Tam uczestnicy doskonalili swoje umiejętności w zakresie różnych dziedzin nauki. Były to zajęcia aktywizujące, uczące logicznego myślenia, współpracy w grupie oraz wspólnych działań dostarczających niesamowitych wrażeń. Następnie młodzież obejrzała spektakl teatralny w Baju Pomorskim.  Uczniowie zapoznali się z trudną pracą aktora oraz scenografią teatralną towarzyszącą przedstawieniu. Piątoklasiści brali udział w warsztatach tematycznych w Muzeum Okręgowym w Toruniu. Podczas zajęć przebierali się za postacie historyczne z epoki średniowiecza, co się im bardzo podobało, samodzielnie wykonywali witraż okienny. Po południu odbył się rejs statkiem po Wiśle. Na koniec wycieczki uczniowie poznali historię Torunia i zakupili pamiątki. Wszystkim dopisywały dobre humory. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie uczniów Pani Grażyna Kędziorska oraz Pani Danuta Kozikowska we współpracy z Panią Iwoną Szwaracką, nauczycielem w Zespole Szkół w Zbicznie. 

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg b5.jpg b6.jpg
b7.jpg b8.jpg b9.jpg
c1.jpg c2.jpg c3.jpg
c4.jpg c5.jpg c6.jpg
c7.jpg c8.jpg c9.jpg
d1.jpg d2.jpg d3.jpg
d4.jpg d5.jpg d6.jpg
d7.jpg d8.jpg d9.jpg
e1.jpg e2.jpg e3.jpg
e4.jpg e5.jpg e6.jpg
e7.jpg e8.jpg e9.jpg
f1.jpg f2.jpg f3.jpg
f4.jpg f5.jpg f6.jpg
f7.jpg f8.jpg g1.jpg
g2.jpg g3.jpg g4.jpg
g5.jpg g6.jpg g7.jpg
g8.jpg g9.jpg h1.jpg
h2.jpg h3.jpg h4.jpg