Wizyta w zakładzie pracy Cofresco

03-06-19 Administrator 0 comment

Wyjazd do firmy Cofresco Poland Manufacturing

04 czerwca 2019r. młodzież klas ósmych i gimnazjaliści, odwiedzili firmę Cofresco Poland Manufacturing w Brodnicy, w ramach propozycji wyboru przyszłego zawodu i podjęcia pracy. Podczas zwiedzania firmy wszyscy zaopatrzeni zostali w czepki i fartuchy ochronne. Z ciekawością zapoznaliśmy się z metodami pracy i jej warunkami oraz propozycją rozwoju pracowników.

Siedziba firmy Cofresco Poland Manufacturing znajduje się w Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność na rynku rozpoczęła w 1997 roku. Zajmujem się produkcją rozmaitych folii oraz woreczków do pakowania. Produkty cechuje wysoka jakość i trwałość. Dzięki atrakcyjnej ofercie cenowej zyskali spore grono zadowolonych klientów.

Podczas produkcji stosuje rygorystyczny system kontroli, który umożliwia badanie jakości produktów na każdym etapie procesu, począwszy od zastosowania najlepszych materiałów, aż po pakowanie. Zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Dysponują nowoczesnymi urządzeniami usprawniającymi ich działania. Wszystkie te czynniki sprawiają, że oferowane towary znalazły uznanie wśród stale powiększającej się grupy odbiorców.
W asortymencie firmy znajdą się takie artykuły gospodarstwa domowego, jak:

  • opakowania foliowe,
  • folie do żywności,
  • torby foliowe,
  • woreczki do przechowywania żywności,
  • papier do pieczenia,
  • toppits,
  • woreczki do pieczenia,
  • worki na śmieci,
  • worki strunowe.

Opiekunkami uczniów były: dyrektor pani Urszula Pomianowska, Barbara Michalak, Monika Lewińska i Jolanta Wojtkiewicz.

a1.jpg a2.jpg a3.jpg