BAL ABSOLWENTÓW 2019

17-06-19 Administrator 0 comment

08 czerwca 2019r. młodzież Zespołu Szkół w Zbicznie – zarówno gimnazjaliści jak ósmoklasiści, bawiła się na swoim pożegnalnym balu. Uroczystość rozpoczęli przedstawiciele poszczególnych klas: Karolina Kędziorska, Wiktoria Sikorska i Piotr Cybulski, podziękowaniem dla dyrekcji, pedagogów i wszystkich pracowników szkoły. Stwierdzili, że ..„nasza szkoła, to przecież nie budynek, w którym zakuwa się regułki, twierdzenia… To atmosfera, ciepło, drugi dom…. Wiadomo, że dom, to rodzina, która się wzajemnie o siebie troszczy. Tak jest i z naszą szkołą.” Podziękowali za trud i opiekę swoim rodzicom.

Następnie na scenie gimnazjaliści zachwycili swoim tańcem „Belgijką”. Po nich w rytmach nowoczesnej muzyki wystąpiły ósmoklasistki. Po popisach tanecznych głos zabrała pani dyrektor, Urszula Pomianowska. Przywitała wszystkich przybyłych, wspomniała o wartościach w jakie wyposażeni zostali nasi absolwenci oraz życzyła wszelkiej pomyślności na nowej drodze życiowej.

W takt wspaniałej muzyki wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych. Na zakończenie młodzież i wychowawczynie podziękowały za wspaniale przygotowany bal swoim rodzicom.

 

Jolanta Wojtkiewicz

 

 

img_5454.jpg img_5456.jpg img_5457.jpg
img_5458.jpg img_5459.jpg img_5460.jpg
img_5461.jpg img_5467.jpg img_5468.jpg
img_5480.jpg