Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

26-09-19 Administrator 0 comment

 

PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

27 września 2019 r. odbyło się w naszej szkole UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA. Trzydzieści czworo pierwszoklasistów w obecności Zaproszonych Gości, Dyrekcji Szkoły, Grona Pedagogicznego, Rodziców oraz koleżanek i kolegów, złożyło Uroczyste Ślubowanie. Zanim to jednak nastąpiło uczniowie zaprezentowali  program artystyczny,  przygotowany pod kierunkiem wychowawców – Pani Anity Grzybowskiej i Pani Haliny Murlik.

Doniosłym momentem uroczystości było Ślubowanie Pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Kolorowym ołówkiem Aktu Pasowania dokonała Dyrektor Szkoły – Pani Urszula Pomianowska. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół w Zbicznie. Dodatkowym potwierdzeniem  było wręczenie pamiątkowych dyplomów przez wychowawców klas.

Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców – Pani Magdalena Golubska oraz Przewodnicząca Gminnej Komisji Oświaty – Pani Wioletta Ostrowska  obdarowały uczniów słownikami ortograficznymi i maskotkami ufundowanymi przez  Radę Rodziców oraz Komisję Oświaty Rady Gminy Zbiczno. Uczniowie klas drugich w prezencie przekazali  pierwszakom pamiątkowe zakładki.  Rodzice podziękowali Pani Dyrektor za pasowanie ich dzieci na uczniów Zespołu Szkół w Zbicznie, oraz Wychowawcom za przygotowanie Uroczystości Ślubowania. Po zakończeniu uroczystości rodzice wraz  z pierwszoklasistami udali się na słodki poczęstunek do swoich sal lekcyjnych.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za znakomitą współpracę oraz zaangażowanie w  przygotowanie uroczystości, Radzie Rodziców oraz Gminnej Komisji Oświaty za dofinansowanie zakupu upominków dla uczniów.

                                                     Wychowawcy klas 1

a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg b5.jpg b6.jpg
b7.jpg b8.jpg b9.jpg
c1.jpg c2.jpg c3.jpg
c4.jpg c5.jpg c6.jpg
c7.jpg c8.jpg c9.jpg
d1.jpg d2.jpg d3.jpg
d4.jpg d5.jpg d6.jpg
d7.jpg d8.jpg d9.jpg
e1.jpg e2.jpg e3.jpg
e4.jpg e5.jpg e6.jpg
e7.jpg e8.jpg e9.jpg
f1.jpg f2.jpg f3.jpg
f4.jpg f5.jpg f6.jpg