Próbny egzamin

25-11-19 Administrator 0 comment

 

W dniach od 20.11-22.11.2019 roku  w Zespole Szkół w Zbicznie odbyły się próbne egzaminy dla klas 8 Szkoły Podstawowej. Uczniowie pisali egzaminy korzystając z arkuszy przygotowanych przez wydawnictwo Nowej Ery. Pierwszego dnia, w środę, uczniowie musieli się zmagać z zadaniami z języka polskiego , który trwał 120 minut. Następnego dnia w czwartek była matematyka, która dała naszym uczniom sporo do myślenia, tym bardziej , że trwała krócej od poprzedniego egzaminu, a mianowicie tylko 110 minut. Ostatniego dnia, w piątek uczniowie klas 8 radzili sobie z językiem angielskim, który pisali najkrócej z wszystkich przedmiotów, czyli 90 minut. Próbne egzaminy są dla uczniów informacją, jakie umiejętności już opanowali, a jakie jeszcze muszą poćwiczyć. Mamy nadzieję, że jeszcze  tylko kilka powtórek i będziemy super przygotowani.

                                                                          Autor: Kinga Kozikowska,      

                                                                                     uczennica klasy 8 b

 

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg