Koncert profilaktyczny

29-11-19 Administrator 0 comment

Koncert profilaktyczny

29 listopada 2019 roku obchodziliśmy Andrzejki. Tego dnia w naszej szkole zorganizowany został koncert profilaktyczny, w którym brali udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Zbicznie oraz Szkoły Podstawowej w Pokrzydowie. Koncert w całości został sfinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wystąpili w nim muzycy z Łódzkiego Biura Koncertowego „Wiruoz”. Panowie grali na nowoczesnych instrumentach: Nord Synthesizers, Theremin Vox, trąbka, Akai EWI, gitara basowa. Jednak najbardziej zachwycił wszystkich Theremin. Jest to instrument, który nie ma strun, ani klawiszy, nie trzeba w niego uderzać jak w bęben, a jedynie unosić w powietrzu dłoń i odpowiednio układać palce. Wszyscy byli zachwyceni, każdemu podobały się występy.

Tego dnia nasi uczniowie mogli także wykazać się swoimi umiejętnościami muzycznymi na scenie. Na koniec artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

3.jpg 4.jpg 8.jpg
a1.jpg a2.jpg a3.jpg
a4.jpg a5.jpg a6.jpg
a7.jpg a8.jpg a9.jpg
b1.jpg b2.jpg b3.jpg
b4.jpg b5.jpg b6.jpg
b7.jpg b8.jpg b9.jpg
c1.jpg c2.jpg c3.jpg
c5.jpg c6.jpg c7.jpg
c9.jpg d1.jpg d2.jpg
d4.jpg d5.jpg