Powiatowy konkurs poezji religijnej

04-12-19 Administrator 0 comment

 POWIATOWY KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ

 

W ramach obchodów XXVIII Dni Kultury Chrześcijańskiej – 18 listopada 2019 r. w Brodnickim Domu Kultury w Brodnicy  odbył się powiatowy konkurs poezji religijnej.  W powyższym konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1b:

1.    Aleksander Golubski,

2.   Maja Kamińska,

3.   Lena Piotrowska,

4.   Joanna Kowalska,

5.   Agnieszka Krajnik,

6.   Michał Szymański,

7.   Szymon Szewczuk.

Uczniowie recytowali wiersze:

 Renaty Najderek- „Ja Cię Boże kochać chcę”,

– Iwony Józefiak- „Paszport do nieba”,

– ks. Marka Chrzanowskiego-„ Idę do Ciebie Matko”. Wykazali się odwagą, talentem recytatorskim oraz niezwykle dobrą pamięcią. Był to ich pierwszy występ na dużej scenie. Tym razem nie zdobyli miejsc ani wyróżnień. Serdecznie dziękujemy małym artystom  za udział w konkursie i życzymy sukcesów na kolejnych konkursach recytatorskich !!!!!!!

                                                  Murlik Halina

a1.jpg a2.jpg a3.jpg