Kiermasz świąteczny w naszej szkole

16-12-19 Administrator 0 comment

Kiermasz świąteczny w naszej szkole

Na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, świeczniki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie dzieci.

Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Wiele z nich wykonano podczas zajęć świetlicowych oraz na lekcjach techniki w szkole. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy wiele prac. Udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie przeznaczona na zakup środków dydaktycznych dla dzieci przebywających w świetlicy szkolnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.