Konkurs fotograficzny „Leśne fotografie”

15-01-20 Administrator 0 comment

Konkurs fotograficzny „Leśne fotografie”

Uczniowie naszej szkoły wraz z najbliższymi członkami swojej rodziny biorą udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt. „Leśne fotografie”.  Organizatorem konkursu jest Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie. Do konkursu wszystkie prace zgłosiła nauczycielka informatyki i techniki  – pani Anita Małkowska.

Celem konkursu jest propagowanie sztuki fotografii, pokazującej piękno pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków, urok grzybobrania lub wędrówek po lesie. Każdy uczestnik konkursu mógł zgłosić maksymalnie 3 fotografie. Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury złożone z profesjonalnych fotografików w terminie do 31 stycznia 2020 roku. Wyniki zostaną ogłoszone na oficjalnej stronie internetowej RDLP w Krośnie w terminie 10 dni od ostatniego dnia posiedzenia komisji konkursowej.

Nagrodą główną (za I miejsce) jest trzydniowy pobyt dla dwóch osób w Bieszczadach. Ale tak naprawdę nie liczy się wygrana. Cieszymy się także z tego, że możemy ukazać uroki naszej pięknej okolicy na licznych fotografiach.

Zdjęcia do konkursu zgłosiły następujące osoby:

 1. Wiktoria Wilkanowska
 2. Ryszard Rynkowski
 3. Zofia Kucach
 4. Maja Golubska
 5. Nikola Wołowska
 6. Nicol Sikorska
 7. Martyna Zielińska
 8. Patryk Wołowski
 9. Paulina Sztramska
 10. Kornel magnuszewski
 11. Jakub Łańczak
 12. Zofia Sikorska
 13. Wikotria Sikorska