Wyjazd na lodowisko

15-01-20 Administrator 0 comment

Wyjazd na lodowisko

 

We wtorek, 14 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 7b pod opieką wychowawcy p. Anity Małkowskiej udali się na lodowisko na Kurzej Górze w Kurzętniku.  Celem wycieczki było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach, rozwijanie indywidualnych zainteresowań, integracja zespołu klasowego oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Był to dla wielu osób sprawdzian swoich możliwości, mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy. Rodzice, którzy towarzyszyli swoim pociechom w wyczynach na lodzie, także fantastycznie jeździli na łyżwach.

Można było zauważyć, że dzieci, bardziej obeznane z tą formą aktywności oraz ci, którzy jeżdżą na rolkach, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Nie obyło się jednak bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc. To była prawdziwa frajda, wszyscy bawili się znakomicie. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wszyscy wrócili do swoich domów.

 

 

Tekst i foto: Anita Małkowska