Rozwój kompetencji uczniów w zakresie TIK

18-02-20 Administrator 0 comment

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w zajęciach przedmiotowych, gdzie możliwy jest rozwój ich kompetencji w zakresie technologii informatyczno-komunikacyjnych. Nauczyciele prowadzą innowacyjne lekcje z wykorzystaniem najbardziej lubianych przez uczniów programów interaktywnych. Dotyczy to nie tylko gier i materiałów multimedialnych, pracując z aktywną tablicą, ale również nauka za pomocą telefonów komórkowych. Tu uczniowie świetnie radzą sobie ze specjalnymi aplikacjami, dzięki którym zdobywają nowe wiadomości. Każdy młody człowiek wręcz przyklejony jest w dzisiejszym świecie do swojej komórki. W naszej szkole uczniowie mogą się wykazać jej obsługą w czasie zajęć lekcyjnych, poszerzając swoje wiadomości i umiejętności.

Na zdjęciach uczniowie klasy VI b na lekcji biologii za pomocą telefonów, zgłębiają wiadomości o gadach.

 

Jolanta Wojtkiewicz