Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

26-02-20 Administrator 0 comment

Oskar Duda uczeń klasy 8a został finalistą  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, którego etap wojewódzki odbył się 22 lutego 2020r. w Bydgoszczy. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się ponad 200 uczniów ze szkół podstawowych  województwa kujawsko – pomorskiego. Uczeń  naszej szkoły – Oskar Duda  znalazł się w ścisłym gronie  finalistów tego  konkursu. Swój sukces Oskar zawdzięcza ogromnej wiedzy jaką posiada i systematycznej pracy. Oskar wielokrotnie odnosił już sukcesy matematyczne, między innymi zajął III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym “Liga zadaniowa” oraz zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”.

Serdecznie gratulujemy Oskarowi i życzymy kolejnych sukcesów. Opiekunem Oskara  był nauczyciel matematyki i fizyki – p.Rafał Laskowski.