Mamy w szkole utalentowaną młodzież

28-05-20 Administrator 0 comment

Kasia i Wojtek Kleinowscy są obecnie uczniami trzeciej klasy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Brodnicy. Kasia jest w klasie fletu poprzecznego, Wojtek w klasie trąbki. Dziś Kasia wykonuje etiudę. Wojtek utwór Greensleeves i Stokrotkę. W kolejnych postach wspomniane utwory w ich wykonaniu.

Wojciech

A teraz kolejny post z cyklu: "Mamy w szkole utalentowaną młodzież…" Kasia i Wojtek Kleinowscy są obecnie uczniami trzeciej klasy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Brodnicy. Kasia jest w klasie fletu poprzecznego, Wojtek w klasie trąbki. Dziś Kasia wykonuje etiudę. Wojtek utwór Greensleeves i Stokrotkę. W kolejnych postach wspomniane utwory w ich wykonaniu.

Opublikowany przez Zespół Szkół w Zbicznie Wtorek, 26 maja 2020

Wojciech

Wojciech Kleinowski z klasy 8a.

Opublikowany przez Zespół Szkół w Zbicznie Wtorek, 26 maja 2020

Kasia

Kasia Kleinowska z klasy 5b.

Opublikowany przez Zespół Szkół w Zbicznie Wtorek, 26 maja 2020

Mikołaj Majcher jest obecnie uczniem 2 klasy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Brodnicy. Uczęszcza do grupy czteroletniej, klasa fortepianu. Dziś prezentuje utwór “Zabawa dziecięca” J. F. Burgmullera. Gra przepięknie! Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie udostępni nam więcej wykonanych przez siebie utworów.

Mikołaj gra

W naszej szkole mamy utalentowaną młodzież. Mikołaj Majcher jest obecnie uczniem 2 klasy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Brodnicy. Uczęszcza do grupy czteroletniej, klasa fortepianu. Dziś prezentuje utwór "Zabawa dziecięca" J. F. Burgmullera. Gra przepięknie! Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie udostępni nam więcej wykonanych przez siebie utworów.

Opublikowany przez Zespół Szkół w Zbicznie Poniedziałek, 25 maja 2020