Basen

16-10-20 Administrator 0 comment

To już siódme zajęcia z kursu pływania pod nazwą “Umiem pływać”, których organizatorem jest Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki. Uczestnicy doskonalili zdobyte umiejetności pływania i z każdym tygodniem radzą sobie coraz lepiej w basenie.

 

Podczas dzisiejszych zajęć na basenie dzieci nabrały nowej umiejętności- pływają przy pomocy deski. Pod czujnym okiem instruktorów ćwiczyły jeszcze pływanie z makaronem. Nauka pływania wszystkim uczestnikom kursu przynosi wiele radości.

 

Już szósty tydzień nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach pływania pod nazwą Umiem pływać, których organizatorem jest Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki. Wszyscy uczestnicy radzą sobie coraz lepiej w basenie. Instruktorzy pływania w nagrodę pozwalają dzieciom skorzystać z jacuzzi.