Spotkanie międzynarodowe

02-03-21 Administrator 0 comment

Dnia 26 lutego uczniowie klasy 6c Zespolu Szkół w Zbicznie odbyli spotkanie z grupą rówieśniczą z Macedonii. Na spotkaniu uczniowie rozmawiali o swoim hobby, o ulubionym sporcie, jedzeniu czy też sposobie na spędzanie czasu wolnego rekomendując np. swoją ulubioną książkę czy pomysł na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Po pierwszych tego typu spotkaniach uczniowie mieli szansę komunikować się w pełni w języku angielskim walcząc przede wszystkim ze swoją nieśmiałością, co mamy nadzieję zostanie przełamane w następnych spotkaniach,które odbędą się również w najbliższym czasie tylko po to, aby dzieci zdawały sobie sprawę jak istotne i konieczne jest uczenie się języków obcych w dzisiejszych czasach. Opiekunkami spotkania były p. Magdalena Stawska-Pikulska oraz p.Julijana Mitevska.