Niech żyje bal- zabawa karnawałowa w grupie 0a

11-02-22 Administrator 0 comment

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to wydarzenie niezwykłe, wyczekiwane przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu ten długo oczekiwany dzień nadszedł 10.02.2022 r.

Tego dnia w naszej grupie pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Wampirkę, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.