WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO „ Budowa komórki zwierzęcej lub roślinnej 3D” ROK SZKOLNY 2022/23

03-01-23 Administrator 0 comment

W konkursie wzięli udział Uczniowie klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych. Celem konkursu było wzbogacenie wiedzy o budowie i czynnościach życiowych komórki roślinnej oraz zwierzęcej poprzez działania praktyczne, a także wykorzystanie kreatywności i talentów plastycznych. Uczniowie otrzymali piękne dyplomy oraz pochwały. Najlepsze prace otrzymały również edukacyjne nagrody rzeczowe i ocenę celującą z biologii.

3 stycznia dokonano oceny prac według regulaminowych kryteriów.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Lena Rostkowska kl. 5b

II miejsce- Amelia Łaska kl. 8c

III miejsce- Nikola Wołowska kl. 8a

Serdecznie gratuluję

Organizator: Katarzyna Mówińska