„Tydzień Mózgu”- podsumowanie.

17-03-23 Administrator 0 comment

W piątek 17.03.2023r. w ramach „Tygodnia Mózgu” odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 4-6. Była to rywalizacja pomiędzy równoległymi klasami, polegająca na rozwiązaniu 6 zadań logicznych. W tej rywalizacji wygrały klasy: 4a, 5b, 6b. Nagrodą za zwycięstwo był bon dla całej klasy zwalniający z odpytywania lub pisania kartkówki. W ten sposób zakończyliśmy w naszej szkole obchody „Tygodnia  Mózgu 2023”. Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania koordynatorów projektu. W poszczególne zadania zaangażowali się nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Była to okazja do wspaniałej zabawy, rywalizacji i treningu mózgu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i pomogli nam w realizacji tego przedsięwzięcia – koordynatorzy projektu: p. Katarzyna Mówińska i p. Rafał Laskowski.

Tekst: Rafał Laskowski