Biwak w Miętowym Gaju

11-05-24 Administrator 0 comment

7 i 8 maja uczniowie klasy 2 b spędzili niezapomniane i pełne atrakcji chwile na biwaku w Miętowym Gaju. Po zakwaterowaniu w pokojach udaliśmy się do siedziby Brodnickiego Parku Krajobrazowego w Grzmięcy. Uczniowie obejrzeli prezentację na temat bocianów i żurawi, usłyszeli sporo ciekawostek na ich temat, a na zakończenie rozwiązali quiz przyrodniczy. Następnie udaliśmy się na spacer ścieżką bobrowiska, podczas którego podziwialiśmy otaczającą przyrodę. Całe popołudnie upłynęło na grach i zabawach na świeżym powietrzu. Na dzieci czekało mnóstwo konkurencji, które przyniosły wszystkim wiele radości i dobrej zabawy. Wieczór upłynął na rozmowach, opowiadaniach ciekawych historii. Zmęczeni,ale zadowoleni,w dobrych humorach wróciliśmy do domów.
Tekst Wioletta Budzich