Dzień Mamy i Taty

29-05-24 Administrator 0 comment

Dzień Mamy i Taty to jedno z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym wzruszeń, życzeń, laurek i kwiatów. 28 maja uczniowie klas drugich chcieli uczcić to święto w sposób szczególny i zaprosili swoich rodziców na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Rodzice czytają i opowiadają dzieciom bajki, a dziś to dzieci zabrały rodziców do bajek, do zaczarowanego świata dziecięcych marzeń z Panem Kleksem i jego uczniami. Uśmiechom i wzruszeniom nie było końca, gdy rodzice z dumą patrzyli na swoje dzieci występujące na scenie. Po występie dzieci życzenia do rodziców skierowała również pani dyrektor Urszula Pomianowska. Dzieci wręczyły drobne upominki, a całość zwieńczył słodki poczęstunek.
Uroczystość przygotowały p. Anita Grzybowska i p. Wioletta Budzich, a nad techniczną stroną przedstawienia czuwał p. Marek Wójcik.