Festyn z okazji Dnia Rodziny

07-06-24 Administrator 0 comment

06 czerwca odbył się Festyn z okazji Dnia Rodziny. Rodzinne spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości, a następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Pogoda, jak zawsze, dopisała, dzięki czemu rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas w gronie znajomych oraz skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. A było ich niemało, bowiem w programie zaplanowano liczne działania artystyczne i sportowe, konkursy i rozgrywki adresowane do wszystkich uczestników. Nie mogło zabraknąć dmuchańców, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W przedszkolnej gastronomi, powodzeniem cieszyły się jak co roku kiełbaski z grilla i przepyszne ciasta upieczone przez naszych rodziców. Atrakcją Pikniku Rodzinnego była również loteria fantowa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po losy ustawiła się bardzo długa kolejka i zostały szybko sprzedane. Dodatkowo przekazane zostały dwa Vouchery z restauracji Coba i o 17.15 Żakuś wylosował szczęśliwe posiadaczki, którym przekazano vouchery. W programie nie zabrakło również stanowisk edukacyjnych realizowanych przez służby: Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbicznie. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy, a Radzie Rodziców za ufundowanie dmuchańców. Kolejny festyn już za rok! Zapraszamy serdecznie.