Uroczysty apel dla uczniów klas 4 – 8

19-06-24 Administrator 0 comment

Dzisiaj w naszej szkole odbył się uroczysty apel dla uczniów klas 4 – 8. Pani Dyrektor Urszula Pomianowska rozpoczęła od wyczytania uczniów, którzy w roku szkolnym 2023/2024 zapracowali na świadectwo z wyróżnieniem. Każdy uczeń za swoją ciężką pracę został nagrodzony oklaskami. Następnie odbyło się wręczenie pochwał dyrektora szkoły. Podczas spotkania Dyrekcja wręczyła karty rowerowe uczniom, którzy pozytywnie zdali egzamin potwierdzający wiedzę i umiejętności do uzyskania tego ważnego dokumentu. W drugiej części apelu nagrodzono młodzież za udział w różnych zawodach sportowych i konkursach. Pani Katarzyna Wołowska nagrodziła najlepszych sportowców za aktywny udział w zawodach i godne reprezentowanie naszej szkoły w regionie. Pani Katarzyna Mówińska doceniła uczniów za udział w „Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy – Biologia 2023/2024 – Kategoria II” oraz w konkursie „Quiz znajomości zwierząt kręgowych”. Panie Jolanta Okońska i Wioletta Kędziorska wręczyły nagrody za konkurs plastyczny „Moje wymarzone wakacje”. Na zakończenie apelu upominki otrzymali uczniowie biorący udział w całorocznym projekcie „Awareness Through Art”. Za ciężką pracę podziękowali opiekunowie programu eTwinning: p.Magdalena Stawska-Pikulska, p.Veronika Dobrowolska, p.Wioletta Budzich i p.Marek Wójcik.

Tekst: Marlena Gierszewska