Uroczystość zakończenia przedszkola

21-06-24 Administrator 0 comment

21 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 – letnie z grupy 0a i 0b żegnały się ze swoimi Paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki i taniec podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie dzieci pięcioletnie pożegnały starszych kolegów pięknymi wierszami. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor Urszula Pomianowska podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań kierowanych w stronę rodziców za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola. Rodzice natomiast złożyli podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!