Porozmawiajmy o dzieciach – pedagog i psycholog proponują

Szanowni Państwo,
zapraszam do uczestnictwa w grupie wsparcia dla rodziców, którzy odczuwają potrzebę rozmowy, wysłuchania, chcą poszerzyć perspektywę patrzenia na własną relację z dzieckiem/dziećmi, czują się przytłoczeni aktualnie przeżywanymi trudnościami wychowawczymi.
Grupa wsparcia to przestrzeń, gdzie można być wysłuchanym oraz wysłuchać innych w atmosferze akceptacji i zrozumienia przy wsparciu psychologa.
Spotkania odbywać się będą w poniedziałki w godz. 16.00 – 17.00 na platformie ZOOM.
Chęć udziału proszę zgłaszać do psychologa drogą mailową przez dzienniczek elektroniczny.

Zachęcam Państwa do odsłuchania odcinka podcastu :  E-uzależnienia-przyczyny, objawy, leczenie. ( poniżej link)
Specjalistki z zakresu zdrowia psychicznego opisują, czym jest e-uzależnienie i jak je rozpoznawać. Jak możemy radzić sobie z phuubbingiem i FOMO. W jaki sposób zadbać o cyfrową higienę i osadzić się w życiu analogowym. Jak to robić, kiedy coraz więcej bodźców pcha nas w stronę świata cyfrowego.