Powiatowy konkurs o alkoholu 2009

06-06-09 Administrator 0 comment

Powiatowy konkurs “Alkohol – wróg czy przyjaciel człowieka?”

24 marca 2009 roku w naszym gimnazjum odbył się III powiatowy konkurs prozdrowotny “Alkohol – wróg czy przyjaciel człowieka?”. Organizatorem była pani Jolanta Wojtkiewicz. Brała w nim udział młodzież gimnazjów naszego powiatu, która po eliminacjach szkolnych zakwalifikowała sie do etapu powiatowego. Gościliśmy uczniów gimnazjum z Bobrowa, Brzozia, Pokrzydowa i Zbiczna.

alkohol

Komisja w składzie: pani Renata Janczak (sekretarz Gminy Zbiczno), pani Mirosława Lica (kierownik referatu oświaty w Zbicznie), pani Teresa Stankowska (przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Brzoziu) oraz pani Izabela Staniek (dyrektor ZS w Zbicznie), wybierała najlepsze prace.

alkohol

I miejsce zajęła Monka Rumińska (Zbiczno), II miejsca zajęli: Mateusz Piotrowski (Zbiczno), Klaudia Laskowska i Wiktoria Czarnowska (Bobrowo), III miejsce zajęli: Anna Zarębska (Zbiczno), Ewelina Ząbkiewicz, Marta Pankowska (Brzozie), Joanna Gruźlewska, Aleksandra Kosmala, Milena Kuczyńska (Pokrzydowo).
I miejsce za prezentacje multimedialną zdobył Mateusz Wiśniewski (Zbiczno), II miejsce dla Klaudii Smoczyńskiej(Brzozie) i Patryka Seweryńskiego (Zbiczno), III miejsce zajął Piotr Cyglicki (Zbiczno).

alkohol

Nagrody sponsorowały Gminne Komisje Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Bobrowie, Brzoziu i Zbicznie oraz Starostwo Powiatowe w Brodnicy.

alkohol