Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty.

16 maja 2023r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali, podczas której uczniowie naszej szkoły odebrali pamiątkowe statuetki oraz zaświadczenia dla laureatów konkursów. Na uroczystości w Auli UMK w Toruniu nagrodzeni zostali: Wiktoria Wilkanowska i Mira Gawryś za uzyskanie tytułu laureata konkursu wojewódzkiego z języka polskiego oraz Ryszard Rynkowski z informatyki. Statuetki i zaświadczenia oraz podziękowania dla opiekunów uczniów wręczyła pani kurator Maria Mazurkiewicz . Podczas gali obecni byli również, wzruszeni i niezmiernie szczęśliwi rodzice naszych laureatów. Jesteśmy dumne z sukcesów naszych uczniów, którzy przeznaczyli bardzo dużo czasu na przygotowanie się do poszczególnych etapów. Tytuł finalistki konkursu wojewódzkiego z języka polskiego otrzymała Katarzyna Kleinowska. Uczniowie przygotowywali się pod opieką swoich nauczycielek przedmiotów – pani Anity Małkowskiej i pani Longiny Jasienieckiej. Tekst: Longina Jasieniecka