Loteria fantowa WOŚP

Loteria fantowa WOŚP

  1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się pod hasłem „Wiatr w żagle”. Celem tegorocznej kwesty było pozyskanie pieniędzy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W niedzielę, 12 stycznia, w wielkiej zbiórce z serduszkiem uczniowie Szkoły Podstawowej w Zbicznie: Sandra Milarska, Joanna Mazerska, Wojciech Kleinowski oraz Patryk Wołowski, przygotowali loterię fantową. Nad prawidłową organizacją loterii czuwali nauczyciele: pani Anita Małkowska, pani Wioletta Kędziorska oraz pani Magdalena Stawska – Pikulska. Każdy los był wygrany. Można było wylosować m.in. maskotki, zabawki, książki, gry planszowe, biżuterię, ceramikę, plecaki, torby i torebki. Ale największym zainteresowaniem okazały się jednak koty wykonane z masy papierowej na szklanej butelce. Każdy chciał przygarnąć kota i w związku z tym często nabywał losy wielokrotnie. 😉