Konkurs fotograficzny 2010

01-12-10 Administrator 0 comment

Konkurs fotograficzny w roku szk. 2010/2011

W listopadzie br. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs fotograficzny przeznaczony dla uczniów gimnazjum. Uczniowie mogli składać swoje prace do 30 listopada 2010r. Zdjęcia konkursowe mogły być wykonane dowolną techniką i w dowolnym rozmiarze.

kon

Uczniowie wykonywali zdjęcia w oparciu o następujące tematy:
1. Moi najbliżsi (portret)
2. Tajemnica (przyroda)
3. Emocje (ruch i sport)
4. Moda polskiej ulicy
5. Kolory jesieni (krajobraz)
6. Miasto Brodnica
7. Wymarzone wakacje szystkie zgłoszone zdjęcia są ciekawe, wyniki konkursu fotoograficznego zostaną ogłoszone podczas szkolnego apelu z okazji Bożego Narodzenia. iększość konkursowych zdjęć mozna będzie zobaczyć na wystawie zorganizowanej w BDK-.

kon