Konkurs plastyczny dla klas I-III

31-01-11 Administrator 0 comment

SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I- III „BEZPIECZNIE I ZDROWO SPĘDZAMY FERIE ZIMOWE”

Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami ogłosił konkurs plastyczny pt. „Bezpiecznie i zdrowo spędzamy ferie zimowe”. Termin jego realizacji przypadł na 25.01.2011 r . Konkurs miał na celu przypomnienie dzieciom zasad bezpiecznego, zimowego wypoczynku i zabaw  podczas ferii. Na konkurs wpłynęło 70 prac  wykonanych  zróżnicowanymi, ciekawymi  technikami plastycznymi. Jury wyróżniło 27. Uczniowie znają zasady  bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Wykonawcy otrzymali atrakcyjne nagrody, które organizatorzy zakupili  za pieniądze zgromadzone na koncie funduszy Małego Samorządu Uczniowskiego.
 konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs