Konkurs Najładniejsza kartka świąteczna 2012

21-12-12 Administrator 0 comment

NAJŁADNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA

W miesiącu grudniu 2012 r. świetlica Szkoły Podstawowej w Zbicznie przeprowadziła konkurs plastyczny NAJŁADNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA. Odbiorcami konkursu byli uczniowie klas 0 – 6. Prace zostały wykonane dowolną techniką przy użyciu różnorodnych materiałów plastycznych. Organizatorami konkursu byli następujący nauczyciele: Grażyna Wójcik, Wojciech Żurański, Agnieszka Kalisz, Monika Ośwałdowska- Kania, Dorota Jamroży, Grażyna Nawacka i Joanna Hartka. Wyłoniono zwycięzców którzy otrzymali nagrody rzeczowe.

Przedszkole

I miejsce Jakub Kucach grupa C

II miejsce Jakub Jesionkowski grupa B

III miejsce Stanisław Głodowski grupa A

Edukacja wczesnoszkolna

I miejsce Sara Granitza –  kl 2b

II miejsce Marcelina Ostrowska – kl 2b

III miejsce Izabela Ziółkowska – kl 2b

IV miejsce Oliwia Kozikowska – kl 2a

klasy IV – VI

I miejsce Kacper Mianecki –  kl 6b

II miejsce Wojciech Sadowski – kl 6b

III miejsce Anna Pieroń – kl 6a

IV miejsce Justyna Deja – kl 4b

V miejsce Dominika Irwan – kl 4b

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.