Dzień Edukacji Narodowej

16-10-13 Administrator 0 comment

 Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie pierwszoklasistów

11 października 2013 r. to pamiętna data dla Gimnazjalistów klas pierwszych. W tym dniu w murach naszego Gimnazjum odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klasy I a i I b. Punktualnie o godzinie 11.50 prowadząca ceremonię uczennica powitała przybyłych gości: Panią Dyrektor Krystynę Nowatkowską , Panią Wicedyrektor Urszulę Pomianowską, przedstawicieli Urzędu Gminy wraz z Panem Wójtem Wojciechem Rakowskim, nauczycieli, rodziców i uczniów.
Szczególnie gorąco powitała bohaterów uroczystości – uczniów klas I , którzy gotowi byli do złożenia uroczystego ślubowania na Flagę Rzeczypospolitej Polskiej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 Prace uczniów wykonane z gipsu na zajęciach technicznych prowadzonych przez Panią Anitę Małkowska: