Konkurs Strażacki

27-01-15 Administrator 0 comment

Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny ,,Zapobiegajmy pożarom’’

W grudniu 2014 roku uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ‘’Zapobiegajmy pożarom’’. Podczas eliminacji szkolnych wyłoniono 4 prace plastyczne, które zakwalifikowały się do etapu powiatowego. 
Były to prace następujących uczniów:
1. Adama Kędziorskiego z klasy Ia
2. Emili Rotzoll z klasy Ia
3. Marii Zduńskiej z klasy Ia
4. Weroniki Wójcik z klasy Ia
 
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się praca plastyczna 
Adama Kędziorskiego z klasy Ib  (I miejsce na etapie powiatowym). 
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w siedzibie Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Brodnicy. Uroczystość tę uświetnił swą obecnością poseł  na sejm  Rzeczypospolitej Polskiej p. Zbigniew Sosnowski. 
                                                                              opiekun Jolanta Okońska