“Młodzież zapobiega pożarom”

10-03-15 Administrator 0 comment

Gminny konkurs “Młodzież zapobiega pożarom”     

Dnia 03.03.2015r. w Zespole Szkół w Zbicznie odbył się gminny konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”. Gościł u nas zaprzyjaźniony Zespół Szkół z Pokrzydowa wraz z opiekunem p. Jarosławem Hartką. W tym roku w konkursie wzięło udział dużo uczniów, którzy w wielkim zainteresowaniem rozwiązywali test. Później nastąpiły eliminacje dla trzech uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum, którzy osiągnęli najwięcej punktów w części pisemnej. Nad wszystkim czuwała niezastąpiona komisja w składzie: p. Zacharski, p. Kowalski, p. Andrzejczak i p. Baron. Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Wyniki:

Szkoła Podstawowa:
1. Weronika Ostrowska – SP Pokrzydowo
2. Martyna Rutecka – SP Pokrzydowo
3. Dominika Irwan – SP Zbiczno

Gimnazjum:
1. Barbara Kozikowska – Gimnazjum Zbiczno
2. Kacper Dolecki – Gimnazjum Zbiczno
3. Krzysztof Orzech – Gimnazjum Pokrzydowo

Eliminacje powiatowe odbędą się 27.03.2015 w PSP w Brodnicy i naszą gminę będą reprezentować: Barbara Kozikowska, Kacper Dolecki, Weronika Ostrowska i Martyna Rutecka. Opiekunem uczniów Zespołu szkół w Zbicznie jest p. Danuta Kozikowska.