Kiermasz z okazji Dnia Matki

13-06-15 Administrator 0 comment

KIERMASZ Z OKAZJI DNIA MATKI

Dnia 19 maja 2015 roku na korytarzu szkolnym odbył się kiermasz z okazji Dnia Matki.

Kiermasz został zorganizowany przez uczniów, rodziców i nauczycieli: świetlicy

p. Grażynę Nawacką

p. Marka Wójcika

nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

p. Grażynę Wójcik

nauczyciela biblioteki i informatyki

p. Wojciecha Żurańskiego.

Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w kwiaty w doniczkach z krepy włoskiej, kolorowanki, notesy, zakładki, torby, piórniki, bieżniki, pudełka z niespodzianką, serca, cukierki. Prace były wykonywane na zajęciach dodatkowych i świetlicowych. Pieniądze uzyskane kiermasz zostały przeznaczone na nagrody rzeczowe dla uczniów, którzy zostaną WZOROWYMI ŚWIETLICZANIAMI

Dziękujemy za pomoc zaangażowanym w ten kiermasz.