Spektakle profilaktyczne

04-10-16 Administrator 0 comment

30 września 2016r. w naszej szkole odbyły się dwa spektakle profilaktyczne zaprezentowane przez Teatr „Kurtyna” z Krakowa.

Pierwszy z nich pt.: „Twoje nowe jutro” skierowany był do uczniów z klas IV – VI SP. Opowiadał o Oli, uczennicy szkoły podstawowej, która stała się obiektem drwin i złośliwych uwag rówieśników. Trudna sytuacja dziewczynki doprowadziła ją do podjęcia decyzji o ucieczce…

Starsi uczniowie (klasy I – III gimnazjum) obejrzeli program „Spacer po linie”. Spektakl ten to przejmująca analiza czasu dojrzewania, kiedy młodzi ludzie stają wobec konieczności dokonywania wyborów. Raz błędnie podjęta decyzja może nieść za sobą lawinę przykrych konsekwencji, o których opowiada scenariusz spektaklu.

Zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie z uwagą śledzili dynamiczną akcję i podziwiali grę aktorów.

10.jpg 11.jpg 12.jpg
13.jpg 15.jpg 16.jpg
17.jpg 18.jpg 19.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg