Biwak w szkole

24-10-16 Administrator 0 comment

 Nocowanie w szkole

 Dnia 21.10.2016 uczniowie klasy 4a i 4b szkoły podstawowej nocowali w budynku swojej szkoły w Zbicznie. Opiekunami uczniów byli wychowawcy klasy: pan Rafał Laskowski i pani Anita Małkowska oraz nauczycielka muzyki pani Iwona Szwaracka.

Tego dnia miało odbyć się ognisko, ale plany zostały zmienione ze względu na deszczową pogodę. W zamian uczniowie oglądali film edukacyjny „Tarbozaur – najgroźniejszy z dinozaurów” oraz film „Kevin sam w domu”. Były też gry planszowe, karciane i inne dydaktyczne. Kiedy uczniowie byli już w swoich śpiworach, odbyło się nocne czytanie przy świecy książki Francesci Simon pt., „Koszmarny Karolek”. Następnego dnia wcześnie rano, uczniów zaskoczyła pobudka i poranna gimnastyka.

„Super pomysł z tym nocowaniem w szkole. Niby tylko jedna noc, ale jak wiele po sobie zostawi w integracji wewnątrzklasowej i relacjach z wychowawcą. Brawo!” –  tak skomentowała całą akcję z nocowaniem w szkole jedna z mam na portalu społecznościowym Facebook.

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 10.JPG
11.JPG 12.JPG 13.JPG
14.JPG 6.JPG 7.JPG
8.JPG 9.JPG