Biwak w szkole podczas ferii zimowych

31-01-17 Administrator 0 comment

Ferie nocą

Noc z przełomu stycznia i lutego 2017r., młodzież klasy III a spędziła…. w szkole. Tak wypoczywali uczniowie w czasie ferii zimowych. Razem z wychowawczynią, przygotowali szereg niespodzianek. Już wcześniej zadbaliśmy  o materace na nocleg. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od szalonych tańców naśladując postacie z programu tanecznego. Zabawa była przednia. Ścigaliśmy się o tytuł najlepszego tancerza. Oglądaliśmy wzruszające filmy. Graliśmy w gry sprawnościowe dla ciała i umysłu. Oglądając wspólne zdjęcia, wspominaliśmy czasy szkolne od przedszkola do teraźniejszości. Swój wkład w mile spędzoną noc mieli rodzice. Niespodziewany „kurier” (p. Beata Dolecka) dostarczyła nam przepyszne, ciepłe zapiekanki. Pani dyrektor Halina Murlik osłodziła nam czas drożdżówkami. Na zakończenie Kacper Dolecki przygotował (oprócz wielu innych niespodzianek) arkusz brystolu na którym odbiliśmy ślady naszych dłoni. To dowód na wspaniałą, tajemniczą, niepowtarzalną noc w naszym gimnazjum.

 

Organizatorka i opiekunka

Jolanta Wojtkiewicz

1.JPG 10.JPG 11.JPG
12.JPG 13.JPG 14.JPG
15.JPG 16.JPG 17.JPG
18.JPG 19.JPG 2.JPG
20.JPG 21.JPG 3.JPG
4.JPG 5.JPG 6.JPG
7.JPG 8.JPG 9.JPG