Wycieczka do Torunia

09-03-17 Administrator 0 comment

Wycieczka do Torunia

08 marca 2017 roku uczniowie gimnazjum, którzy byli najbardziej aktywni w pracach Samorządu Uczniowskiego, w nagrodę pojechali na wycieczkę do Torunia. Celem była przede wszystkim dobra zabawa, ale również alternatywne metody spędzania wolnego czasu. W ramach programu „Trzymaj formę” aktywnie jeździliśmy na lodowisku „Mentor”. Niektórzy po raz pierwszy stawiali swoje kroki na łyżwach. Następnie po posiłku odpoczywaliśmy w kinie na komedii filmowej. Wszyscy wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni. I jak zwykle młodzież prosiła o kolejny tak udany wyjazd.

Wycieczka była podziękowaniem opiekunki Samorządu Uczniowskiego, pani Jolanty Wojtkiewicz,  za pracę na rzecz szkoły i środowiska. Dojazd sfinansowała pani dyrektor Halina Murlik. Opiekunkami były panie Urszula Pomianowska, Longina Jasieniecka i Jolanta Wojtkiewicz. 

Organizatorka

Jolanta Wojtkiewicz

l1.JPG l10.JPG l11.JPG
l2.JPG l3.JPG l4.JPG
l5.JPG l6.JPG l7.JPG
l8.JPG l9.JPG